Automatická regulace hoření Plum airKOM 250

PDFTiskEmail
Automatická regulace hoření Plum airKOM 250.

Fotografie jsou pouze ilustrační

Naše cena: 11 798 Kč
Cena / kg:
Prodejní cena se slevou
Celkem bez DPH: 9 750 Kč
DPH celkem: 2 048 Kč
Celková sleva:
Sleva/ks:
Cena/ks: 11 798 Kč
DPH/ks: 2 048 Kč
Dostupnost: skladem
airkom250b.3
airkom250s
 • Regulace Plum airKOM 250 je moderní elektronické zařízení s grafickým displejem k zajištění optimalizace spalování v teplovzdušných krbech a kamnech.

  Podstatou regulace Plum airKOM 250 je automatická regulace přívodu vzduchu k ohništi krbu. Tím dochází k nastavení optimálního spalovacího procesu. Díky možnosti řídit proudění vzduchu do ohniště, šetří palivo a snižuje množství škodlivých emisí do ovzduší. Na základě informací o průběhu kontroly hoření, se prodlužuje doba mezi přikládáním paliva do krbu.

  Ovládání regulace bylo promyšleno tak, aby bylo jednoduché a intuitivní. Všechny funkce se nastavují pouze jediným kolečkem (systém TOUCH & PLAY). Můžete také využít další přednosti regulátoru, který může být ovládán také dálkovým ovládačem s funkcemi: zapnutí a vypnutí regulátoru, změny režimů, změna nastavení vzduchové klapky, změna teploty spalin. Ovládání menu je prezentováno ve formě přehledných ikon, jako na mobilním telefonu.

  Regulace Plum airKOM 250, to nejsou jen moderní funkce a snadné použití, ale také atraktivní design: ergonomický a minimalistický design, velký podsvícený grafický displej a polykarbonátové sklo. Automatická regulace hoření Plum airKOM 250 je vybavena moderním adaptivním algoritmem, který řídí vzduchovou klapku a udržuje tak požadovanou teplotu spalování. Další výhodou této regulace je možnost vybrat si v menu konkrétní typ krbu. Tato funkce vám umožní regulovat činnost konkrétního typu krbu, dle jeho parametrů.

  Regulace používá adaptivní regulační algoritmus, patentovaný firmou PLUM, který automaticky vyhodnocuje průběh regulačního procesu a podle toho upravuje hodnoty parametrů regulace. Vzhledem k optimální činnosti regulátoru s krbem nebo kamny může mít uživatel úsporu až 30 % paliva. Tyto informace byly zjištěny při měření v akreditované laboratoři, kdy se měřily údaje o spotřebě bez použití automatické regulace a s použitím regulace Plum.

   Sada obsahuje : 

  • Řídící jednotku - LCD displej
  • Vzduchová klapka : 125mm
  • Dálkové ovládání, teplotní spínač

Využijte státních dotací na pořízení


Nová zelená úsporám

Dotace Státního fondu životního prostředí

V rámci programu Nová zelená úsporám nabízíme instalaci:

 • Solárních systémů
 • Krbových kamen na biomasu s teplovodním výměníkem s ruční dodávkou paliv
 • Uzavřených krbových vložek s teplovodním výměníkem
 • Krbových kamen nebo vložek na biomasu s teplovodním výměníkem se samočinnou dodávkou paliva
 • Kotlů na biomasu s ruční dodávkou paliva
 • Kotlů na biomasu se samočinnou dodávkou paliva
Nová zelená úsporám

 • FAQ
 • +420 725 881 098
  +420 777 235 662
 • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Copyright © 2020 Krby kamna Kalous. Všechna práva vyhrazena.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.