Menu
Cart

Stavíme krby již od roku 1994!

Krbová vložka dvoustranná

Navrhneme a postavíme Váš krb

Firma Krby Kamna Kalous se zabývá stavbou krbů, kachlových kamen, kuchyňských sporáků a pecí, prodejem krbových vložek a krbových kamen, jak českých, tak zahraničních výrobců již od roku 1994.

 

Návrh a posouzení

Prvním krokem při stavbě krbu či kamen je posouzení místa stavby nebo projektové dokumentace na našich pobočkách v Chrudimě, v Havlíčkově Brodě a v Hradci Králové či přímo u zákazníka na místě stavby, kde Vám poradíme s typem krbové obestavby na základě získaných informací a Vašeho přání klienta. Při tom vypracujeme návrh stavby a barevnou vizualizaci, kterou lze měnit dle požadavků.

Návrh krbu s rohovým prosklením
 

Zaměření a stavba

V případě kladného rozhodnutí klienta následuje zaměření místa stavby krbu a následné vypracování cenové nabídky. Po odsouhlasení a doladění detailů nabídky, Vám připravíme smlouvu o díle. Samotnou stavbu krbů či montáž kamen, vždy provádí odborně vyškolení zaměstnanci, kteří při stavbě vždy dodržují platné normy a technologii.

Materiál na Váš krb

krbova vlozka 29
Mezi nejprodávanější výrobce krbových vložek patří firmy Hoxter, Schmid, Spartherm, Romotop a Bef Home. Většina těchto výrobců nabízí krbové vložky jak teplovzdušné, tak teplovodní, jimiž lze ekonomicky vytopit celý dům. Dále u nás můžete zakoupit krbová kamna litinová, kachlová či plechová. Pokud si chcete udělat představu o vyráběných krbových vložkách a kamnech, podívejte se do našeho e-shopu. Umožní Vám to vybrat si krbovou vložku či krbová kamna přesně dle Vaší představy.

Krbovou obestavbu provádíme z kalciumsilikátových izolačních materiálů Silca a Promat, liaporových desek, šamotových tvarovek či tahových systémů Ortner a Wolfshoher.
Mezi nejvíce ekonomické vytápění patří akumulační krby a materiál na  jejich stavbu používáme od výrobců Ortner a Karl. Tyto desky se umísťují mezi plášť krbové obestavby a krbovou vložku. Výhoda akumulačního krbu je v naakumulování tepla z plamene a pak dlouho akumulované teplo sáláním vydávat. Na obklad krbu lze použít velkou škálu obkladového materiálu dle požadavků klienta. Jedná se o přírodní materiály jako je žula, mramor, Hořický pískovec. Dále pak kachloví od firmy Hein nebo lícové pásky či cihly firmy Klinker.

První zatopení

Po dokončení stavby provedeme první zátop s následným proškolením klienta, jak krbovou vložku správně používat a jak v ní správně topit.

Kontaktujte nás

Rádi pro Vás zpracujeme dokumentaci, nabídku a následně Vám krb postavíme či nainstalujeme krbová kamna. Stačí nás kontaktovat prostřednictvím telefonu, kontaktního formuláře či nás můžete navštívit osobně v našich prodejnách.

Galerie návrhů a realizací

Kachlová kamna návrh
Kachlová kamna reali...
Kachlová kuchyňská k...
Kachlová kuchyňská k...
Kachlový krb návrh
Kachlový krb realiza...
Krb barevný návrh
Krb černobílý návrh
Krb realizace
Krb s obložením z ka...
Krb s obložením z ka...
Krb s rohovým proskl...
Krb s rohovým proskl...
Krb návrh
Návrh krbu s přiznan...
Návrh krbu s rohovým...
Návrh krbu s nikou

krby & kamna Kalous

Kontaktní informace

Adresa:

V Tejnecku 175
Chrudim, 537 01
Česká republika

mobil:+420 777 235 662
mobil:+420 739 203 151
e-mail:Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pracovní doba Chrudim:

pondělí až pátek 9 - 12 13 - 17

Pracovní doba Havlíčkův Brod:

Pondělí 9-12 12.30 - 16
Úterý 9 - 12 13 - 17
Středa 9 - 12 12.30 16
Čtvrtek 9 - 12 13 -17
Pátek 9 - 12 13.30 - 16

Pracovní doba Hradec Králové :

pondělí až pátek 9 - 12 13-17

Log In or Register

fb iconLog in with Facebook