Chcete vědět jak se staví Váš krb?

Stavba krbů

Kalous

Stavíme je totiž již 25let!
Návrh krbu

Návrh a posouzení

Prvním krokem při stavbě krbu či kamen je posouzení místa stavby nebo projektové dokumentace na naší pobočce v Hradci Králové či přímo u zákazníka na místě stavby, kde Vám poradíme s typem krbové obestavby na základě získaných informací a Vaší představy. Vypracujeme návrh stavby a barevnou vizualizaci, kterou lze měnit dle požadavků.
Krbová vložka ve stěně

Zaměření a stavba

V případě kladného rozhodnutí klienta následuje zaměření místa stavby krbu a následné vypracování cenové nabídky. Po odsouhlasení a doladění detailů nabídky, Vám připravíme smlouvu o díle. Samotnou stavbu krbů či montáž kamen, vždy provádí odborně vyškolení zaměstnanci, kteří při stavbě vždy dodržují platné normy a technologii.
Krbová vložka ve stěně

Vybereme materiál na Váš krb

Mezi nejprodávanější výrobce krbových vložek patří firmy Hoxter, Schmid, Spartherm, Romotop a Bef Home. Většina těchto výrobců nabízí krbové vložky jak teplovzdušné, tak teplovodní, jimiž lze ekonomicky vytopit celý dům. Dále u nás můžete zakoupit krbová kamna litinová, kachlová či plechová. Pokud si chcete udělat představu o vyráběných krbových vložkách a kamnech, podívejte se do našeho e-shopu. Umožní Vám to vybrat si krbovou vložku či krbová kamna přesně dle Vaší představy.
Krbovou obestavbu provádíme z kalciumsilikátových izolačních materiálů Silca a Promat, liaporových desek, šamotových tvarovek či tahových systémů Ortner a Wolfshoher. Mezi nejvíce ekonomické vytápění patří akumulační krby a materiál na jejich stavbu používáme od výrobců Ortner a Karl. Tyto desky se umísťují mezi plášť krbové obestavby a krbovou vložku. Výhoda akumulačního krbu je v naakumulování tepla z plamene a pak dlouho akumulované teplo sáláním vydávat. Na obklad krbu lze použít velkou škálu obkladového materiálu dle požadavků klienta. Jedná se o přírodní materiály jako je žula, mramor, Hořický pískovec. Dále pak kachloví od firmy Hein nebo lícové pásky či cihly firmy Klinker

První zatopení v krbové vložce

První zatopení

Po dokončení stavby provedeme první zátop s následným proškolením klienta, jak krbovou vložku správně používat a jak v ní správně topit.
Teď už jen stačí nás kontaktovat.
Prostřednictvím telefonu +420 777 235 662, mailu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript., kontaktního formuláře či nás můžete navštívit osobně v naší prodejně.

Využijte státních dotací na pořízení


Nová zelená úsporám

Dotace Státního fondu životního prostředí

V rámci programu Nová zelená úsporám nabízíme instalaci:

  • Solárních systémů
  • Krbových kamen na biomasu s teplovodním výměníkem s ruční dodávkou paliv
  • Uzavřených krbových vložek s teplovodním výměníkem
  • Krbových kamen nebo vložek na biomasu s teplovodním výměníkem se samočinnou dodávkou paliva
  • Kotlů na biomasu s ruční dodávkou paliva
  • Kotlů na biomasu se samočinnou dodávkou paliva
Nová zelená úsporám

  • Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.
Copyright © 2023 Krby kamna Kalous. Všechna práva vyhrazena.

Tyto webové stránky používají k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Informace o tom, jak tyto webové stránky používáte, jsou sdíleny se společností Google. Používáním těchto webových stránek souhlasíte s použitím souborů cookie.